Dorana Hotel

Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile en ideal tatilini yaşamak isteyenler için dört dörtlük hizmet sunan oteller arasında Dorana Hotel yer alıyor. Girne’nin muhteşem doğası ile iç içe geçmiş olan bu otel, misafirlerini en güzel şekilde ağırlıyor. Bulunmuş olduğu konum bakımından her yere kolay ulaşım sağlayan otel en çok tercih edilen tatil otelleri arasında yer alıyor. 7/24 hizmet anlayışı ile hareket ederek misafirlerini en özel şekilde ağırlayan Dorana Hotel, sınırsız ve sorunsuz hizmet anlayışı ile misafirlerine keyifli bir tatil yaşatıyor.

Dorana Hotel

Dorana Hotel Güler Yüzlü Servis Çalışanları ile Hizmette Sınır Tanımıyor

Tatil yaparken ihtiyaçlarının sorunsuz bir şekilde karşılanmasını isteyenler için güler yüzlü servis çalışanları ile günün 24 saati hizmet veren Dorana Hotel ile siz de tatilinizi en güzel şekilde yapacaksınız. Otelin ayrıcalıklı hizmetleri arasında, sauna ve hamam hizmeti, casino oyunları, otopark hizmeti, konforlu oda hizmeti ve spa hizmeti gibi hizmetler bulunuyor. Bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde siz de herhangi bir sorunla karşılaşmayarak tatilinizi en güzel şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca otelde sunulan bu hizmetler sayesinde her yıl yüzlerce misafir ağırlamaya ve gün geçtikçe misafir sayısını artırmaya devam ediyor.

Dorana Hotel - restoran

Her Öğün Yemeklerle Damak Zevkinizi Yaşayın

Balayı çiftlerinin tercih edebilecekleri ideal oteller arasında bulunan Dorana Hotel, misafirlerine tatil hizmetinin yanı sıra damak tadını da yaşatmaya devam ediyor. Sabah kahvaltısı ile öğlen ve akşam yemeklerde damak zevkinize uygun yemekleri yiyerek tatmadığınız lezzetleri tadabilirsiniz. Tamamen hijyenik ortamda usta aşçılar tarafından hazırlanan bu özel menüler sayesinde yemeklerde unutamayacağınız bir an yaşayacaksınız. Tüm bu hizmetlerden en güzel şekilde yararlanarak tatilinizi yapmak istiyorsanız size özel sunulan erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak yerinizi önceden ayırabilirsiniz.