Gazimağusa’daki En Güzel Restoranlar

Gazimağusa’daki En Güzel Restoranlar

Türkiye’de satışı yapılan ve özellikle lezzete çok fazla önem verilen köfte, döner gibi ürünlerin Kıbrıs bünyesinde yer alması, buradan gidecek turistlerin merak etmesine yol açıyor. Fiyat olarak karşılaştırıldığında ise çok büyük bir fark bulunmadığı için, eğer uçaklı Kıbrıs otelleri ile gerekli olan planınızı yaptıysanız, bu tarz mekanları da görmenizde fayda olacaktır.

Gazimağusa’daki En Güzel Restoranlar

Gazimağusa Bünyesindeki Özel Restoranlar

Gezilebilecek yerleriyle birlikte özellikle keyifli bir tur planı yapılabilecek olan Kuzey Kıbrıs sayesinde tüm mekanları kısa sürede sırasıyla gezebilirsiniz. Son dönemde özellikle yapılan yorumlarla birlikte, yemek yenebilecek güzel yerler rahatlıkla sıralanabiliyor. Gün içerisinde her zaman ulaşabileceğiniz, menülerinin çeşitliliğine, mekanın özel yapısına bağlı olarak belli başlı tercihler yapabileceğiniz ortamlar oluşturuluyor.

 

Gazimağusa’daki En Güzel Restoranlar

Gazimağusa’da yer alan ve özellikle son dönemde ilgi görmeye devam eden et restoranları lezzet açısından herkese hitap edebilmesi sayesinde kaliteli olarak gösteriliyor. Kıbrıs turları ile firmalar gezdikleri yerlerde turistlere belirli aralıklarla gezme imkanı tanıdıkları, bu süre zarfında istediklerini yapmalarını sağladıkları için maddelenen yerlerin her birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Aşağıda yer alan mekanların tamamıyla birlikte gerekli olan adımları atabilir, tur planınız doğrultusunda size yakın olan mekanı seçebilirsiniz.

Kalkan Restaurant

Chinese Fast Food

Akan – Sel Döner Lahmacun Salonu

Ekor Premier

Agora Restaurant

Burget City

360 Bar & Restaurant

Niazi’s Restaurants

Californian Gold

Rima Cafe Restaurant

Shakespeare Cafe

Armağan Döner

Eziç Mağusa

The Palm House

Köşem Kebap Döner

Yeni Mekanlar Pahalı Mı?

Mekanların özellikle fiyat açısından istenen lezzeti veremeyecek bir yapıda olacağının düşünülmesine rağmen son dönemde direkt olarak fiyatlarındaki değişiklikleriyle gündeme geldiği söylenebilir. Et restoranlarının ve rakı balık mekanlarının fiyatları, bulundukları yere, tercih edilme durumlarına, lezzetlerine, tanınmışlıklarına göre değişebiliyor. Gazimağusa’da direkt olarak artık son dönemde 10 TL ila 100 TL arasında her türlü yemeği yemek mümkün oluyor. Fiyatların Türkiye’den bu nedenle farklı olmadığı, her zaman için Kıbrıs otelleri dışına çıkılarak farklı lezzetlerin tadılmasının mümkün olduğu düşünülüyor.

Gazimağusa’daki En Güzel Restoranlar