Kıbrıs Yılbaşı Turları ile Unutulmaz Bir Tatil Yapın

Yılbaşı planınız var mı? Peki, Kıbrıs’ta unutamayacağınız bir yılbaşı tatiline ne dersiniz? Türkiye’nin her yerinden Kıbrıs yılbaşı turları sayesinde her yıl yüzlerce insan, adanın en ünlü ve lüks otellerinde, oldukça eğlenceli ve keyifli bir yılbaşı geçiriyorlar. Siz de, onlardan biri olmak ve 2020’nin gelişini adada kutlamak isterseniz, bu yazımızda Kıbrıs’taki yılbaşı turları hakkında bilgiler verecek, neden bu turlardan birine katılmalısınız? Sorusunu yanıtlayacağız.

Bu bilgilerin genel olarak turlardan bilgiler derlenerek hazırlandığını ve spesifik bir tur programında, değişikliklerin olabileceğini de ek olarak bildirelim.

Kaç Gün Sürüyor?

Kıbrıs yılbaşı turları, genellikle 1-3 gün arası sürüyor ve tur programlarına göre değişiklik gösteriyor. Hemen her otel ve tur programının 2 gece, 3 gün olduğu belirtilebilir. Dolayısıyla, lüks otellerde yılbaşının ertesi günü konaklamaya devam ediyor ya da yılbaşından önceki gün konaklamaya başlıyorsunuz. Turdan ziyade, kısacık bir tatil programı olarak da değerlendirilebilmesi bu sebepten.

Paket Dahilindeki Hizmetler

Kıbrıs yılbaşı turları kapsamında, pek çok programın sunduğu paket dahilindeki hizmetler aşağıdaki biçimde listelenebilir.

  • Uçak Biletleri: Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet gibi uçuş firmaları ile iş birliği yapılarak, tur programı uçak bileti dahil olarak sunuluyor. Bu sayede, hem otele ve programa geç kalmıyor hem de ekonomik bir şekilde Kıbrıs’a uçup, Türkiye’ye dönüyorsunuz.
  • Otele Transfer: Kıbrıs’a iniş yaptığınızda, genellikle tur programları kapsamında araçla otele transfer hizmeti de bulunuyor. Bu sayede, ne oteli arayıp bulmak ne de taksi tutmak derdine düşüyorsunuz.
  • Konaklama: Kıbrıs yılbaşı turları programlarında, genelde bir ya da iki gece konaklama da yine paket dahilindeki hizmetler arasında.

Her şey Dahil & Lüks Oteller

Yılbaşı turlarının en güzel özelliklerinden bir tanesi de, her şey dahil lüks otellerin tur programlarına dahil olması. Merit’ten Acapulco’ya, Kıbrıs’ın en güzel ve lüks otellerinde konaklama fırsatını, tur programları sayesinde yakalayabiliyorsunuz. Pek çok otelin denize sıfır olduğu, eğlenceli ve tam donanımlı casinolarının bulunduğu, dinlendirici Spa merkezlerinin yer aldığı düşünülürse, serbest zamanlarınızda kusursuz bir tatil deneyimi de yaşayabileceğiniz aşikâr.

Ekonomik Fiyatlar

Yaz sezonu tam olarak açılmadan önce, pek çok Kıbrıs otelinde erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilir ve normal sezon fiyatlarından çok daha ucuza, aynı hizmetleri alabilirsiniz; ancak uzun bir tatil yerine Kıbrıs’ta yılbaşı gecesini geçirmek istiyorsanız, Kıbrıs yılbaşı turları sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Araçla transfer, uçak biletleri, konaklama ücretleri gibi pakete dahil hizmetler sayesinde, tek başınıza gideceğiniz bir Kıbrıs tatilinden çok daha ekonomik bir fiyata bu turlara katılabilirsiniz.

Unutulmaz Bir Eğlence

Kıbrıs’ta yılbaşı, daha önce yaşadıklarınıza pek benzemeyebilir; çünkü son yıllarda yapılan yatırımlarla büyüyen tatil turizmi sayesinde, adada eğlence adına her şey ayağınıza geliyor. Bunlardan ilki, Türkiye’nin en nitelikli ses sanatçıları olarak belirtilebilir. Ajda Pekkan’dan Ebru Gündeş’e, Hadise’den Murat Boz’a kadar yılbaşı eğlencesi için Kıbrıs’ta sahne alacak pek çok isim şimdiden otellerde duyuruldu bile. Siz de, bu otellerden birinde konaklayabileceğiniz bir tur programına katılarak, Kuzey Kıbrıs’ta unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Sizlere Kıbrıs yılbaşı turları hakkında ayrıntılı bilgiler sunmaya çalıştık. Siz de, bu yılbaşında yurtdışına çıkmayı planlıyorsanız, vize ve pasaport derdi olmaksızın Kıbrıs’a tur programları kapsamında yelken açabilir, ekonomik fiyatlarla, eğlence dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Ek olarak, tur programları dışında Kıbrıs’ın pek çok otelinde yılbaşı için erken rezervasyon fırsatlarının olduğunu da belirtelim. Görüşmek üzere!