Sea Life Long Beach Hotel

Kıbrıs yaşam tarzı ile insana huzur veren, hem sağlıklı yaşamın tüm olanaklarını tatmak hem de sıcaklığı doyasıya yaşamak adına en ideal tatil merkezlerinden birisidir. Turkuaz rengindeki denizi, temiz havası, tarihi yapıları ve muhteşem doğası ile mega hayattan kurtulmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.

Kıbrıs otelleri içerisinde kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ile size her daim en iyi tatili yaşatmayı amaçlayan Sea Life Long Beach Hotel, unutulmaz tatillerin adresidir. Akdeniz sahilinde çok güzel bir konumda bulunan otel aynı zamanda Ercan Havaalanı’na 60 km, Gazimağusa’ya 18 km, denize ise 500 m mesafedir.

Sea Life Long Beach Hotel - restoran

Sea Life Long Beach Hotel Odaları

Odaları deniz ya dağ manzaralı olup tüm donanımlara sahip bir şekilde dizayn edilmiştir. Oda büyüklüğü yeterli ölçülerde olup temizliğine son derece önem verilmektedir. Kıbrıs, gökyüzü, güneş, kum, deniz aileyle ya da arkadaşlarla hoşça vakit geçirmek adına 1 numaralı seçenektir.

Sea Life Long Beach Hotel - oda

Sea Life Long Beach Hotel Olanakları

Tatilin yanı sıra iş toplantıları için de oldukça iyi bir seçim olan otel, geniş donanımlı bir konferans salonuna sahiptir. Bu nedenle iş toplantıları, seminerler, kongreler açısından son derece uygundur. Otelde iki adet yüzme havuzu, oyun alanı, çocuk havuzu, fitness ve güzellik merkezi ile kafe bulunmaktadır.

Yarım pansiyon ve oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren Sea Life Long Beach Hotel’de sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe olarak sunulmaktadır. Türk ve dünya mutfağından seçkin menülerin yer aldığı lezzetler ile sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir akşam geçirebilirsiniz.

Kıbrıs denilince deniz ve kumsal akla gelen ilk şeyler olsa da bunlara bir de sağlık ve güzellik adına uygulanan tedaviler eklendi mi keyfi bir yaşam sonsuz olur. Bu nedenle otelin size sunduğu vücut ve ruh dengenizi sağlayacak masaj, yüz bakımı, yoga ve fitness gibi uygulamalar ile kendinizi yenileyebilirsiniz.

Sea Life Long Beach Hotel - ayurveda tedavisi