Ucuz Tatil Tercih Edenler İçin Nokta Atışı “Kıbrıs Turları”

Bir tarafta yeşilden kırmızıya renk renk bir doğa diğer tarafta uçsuz bucaksız mavilik, tertemiz bir sahil, cana yakın insanlar, hem eğlenceli ama bir o kadar huzur dolu bir yer. Nereden mi söz ediyoruz? Tabi ki yavru vatan Kıbrıs.

Türkiye’ye 65 kilometre uzaklıkta bulunan Akdeniz’in ortasında bulunan bir cennet ve bu cennete sadece kimlik kartıyla gidilebiliyor. Kıbrıs, eğlenceli gece hayatı, casinoları, geniş ve ferah alanları, tarihi dokuları, çarşıları, ultra her şey dahil otelleri ile özellikle yaz aylarında yerli turistin gözdesi olmuş durumda. Sahil şeridine sıralanmış Kıbrıs Otelleri, ziyaretçilerine unutamayacakları bir tatil geçirmeleri için tasarlanmış. Bu kadar güzel olmasının bir dezavantajı var; o da yaz aylarında şaşırtıcı bicimde yoğunluk yaşanması. Bu sebeple Kıbrıs Tatili planlayanlar, erken rezervasyon fırsatlarını takip etmesini öneririz. Erken rezervasyon ile hem daha ucuza bir tatil yapabilir hem de otelde yer kaldı mı kalmadı mı stresinde kurtulabilirsiniz. 

Kıbrıs Tatili İçin Hesaplı Bir Seçenek “Kıbrıs Turları”

Yavru vatan Kıbrıs’ta tatil fiyatları, yaz sezonunda oldukça farklılık gösteriyor. Bir diğer yandan Türkiye’den hafta sonu kaçamağı yapılacak kadar yakın olması nedeniyle tatil günlerinde de fiyatlar değişmekte. Tatil planınız, hem denize girmek, güneşlenmek, rahatlamak hem de Kıbrıs’ın tarihi ve doğa güzelliklerini görmekse Kıbrıs Turları aradığınız seçenek olabilir. Örneğin; Concorde Luxury Resort veya Kaya Artemis gibi ultra her şey dahil oteller, Kıbrıs Turları ile oldukça hesaplı bir hale geliyor. Bir de turların üzerine erken rezervasyon fırsatı yakalarsanız değmeyin keyfinize. 

2019 yılı Kıbrıs Tur Fiyatları

Öncelikle belirtmeliyiz ki turlar 2 gece ile 7 gece arasında değişiyor. Gün sayısı size kalmış. Ultra her şey dahil otellerin tüm ayrıcalıklarından yararlanırken gittiğiniz tarihe göre ünlü sanatçılar sahne alıyor. 

Konaklama, uçak bileti ve havalimanından otele transfer dahil kişi başı 1,000 TL’den 4.500 – 5.000 TL’ye kadar çakabiliyor. (Fiyat farklılığı kalmak istenilen gün ile doğru orantılı olarak artıyor.) Size tavsiyem, Kıbrıs tatilini planlarken tur fiyatlarına da bir göz atın derim. Aradaki farkı siz de göreceksiniz.