Yaz Tatili İçin Vazgeçilmez Kıyafet Önerisi

Yazın gelmesi ile birlikte mağazalarda ve reyonlarda yaza uygun birçok kıyafet yer almaya başlamıştır. Yazın en fazla tercih edilen kıyafet türlerinden birisi tartışmasız elbisedir. Elbise hem rahat hem de tek parça olmasından kaynaklı olarak hem alt hem de üst kıyafet düşünmeksizin rahatlıkla kombin yaparak giyebilirsiniz. Tulumda bir nevi elbise ile aynı görevi görerek tercih listelerinin başında yer almaktadır.

Yaz Ayları İçin Kıyafet Önerisi

  1. Yazın gelmesi tatil planlarını da beraberinde getirmektedir. Hemen hemen herkes tatil planı yaparak aynı zaman da tatile gittiği zaman ne giyeceği konusunda kararsız kalabilirler. Tatil, balayıgibi programlarınız da günlük kombin yaparak günü kurtarmanız yararınıza olacaktır. Tatiliniz uzun sürecekse eğer ilk olarak yanınıza şimdilerde oldukça trend olan çiçekli elbiseler ve renkli elbiseler alın bir adet kısa ve bir adet uzun alabilirsiniz. Elbiselerinizin altına giyecek topuklu ayakkabı 1 adet bile olsa yanınızda bulundurmanız sizin açınızdan iyidir. Çanta olarak ise el çantası kullanmanız daha sade bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.
  2. Bir diğer kombin ise tatilde vazgeçilmez olan parçalardan kot şort kombini yapmaktadır. Tatile gidecek olan her  kişi mutlaka yanına kot şort almaktadır. Kot şortla da şık bir görüntü elde etmeniz mümkündür. Koyu ya da açık renk bir kot şort alıp üzerine şifon askılı ya da bol gömlek ile kombin yapmanız hem spor hem de şık bir görüntü ortaya koyacaktır. Dilerseniz spordan uzak bir görünüm kazanmak istiyorsanız eğer topuklu ayakkabıyla kot şort kombini yapabilirsiniz. Ya da sandalet giyerek günü tamamlayabilirsiniz.
  3. Bol pantolon kombineleri dönemin en trend kombineleri arasında yerini almaktadır. Yırtmaçlı bol kesimli pantolonların üzerine dar askılı ve çizgili badi giyerek diğer kombinlerinizi bu şekilde yapabilirsiniz.

Tatil Beldesine Göre Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kıbrıs gibi bir tatil beldesine gidiyorsanız eğer yazları oldukça sıcak geçmektedir. Bu yüzden genellikle elbise ve bol olan ürünleri tercih etmenizde fayda vardır.

Yaz Tatili İçin Vazgeçilmez 3 Kıyafet Önerisi