Balayı Tatili ve Makyajının Önemi

Yazın gelmesiyle davetler, düğünler ve tatil planları da artmış durumda. Yazın bu eğlenceli günlerinde kullanabileceğiniz makyaj sırlarına bakmakta fayda var. Tatil için tercih edeceğiniz bölgelere göre ve modaya uygun planlama ile siz de tatilinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Yazın fondöten kullanmak bazen bir işkenceye dönüşebilir. Isınan havalarda fondöten tercihini ağırlık yapmayan ve doğal görünümlü fondötenden yana kullanmalısınız. Gözaltındaki morluk ve çukurlukları kapamak son derece önemlidir. Kusursuz bir ten için yine doğal görünümlü bur kapatıcı kullanmayı ihmal etmeyin. Balayı çiftleri günümüzde farklı bölgeleri tercih ederek güzel bir tatil geçirmek istiyor. Bu konuda Türkiye’nin dört bir yanından tutunda yurt dışı planlamalara kadar birçok ayrıntı tatil için balayı çiftlerini cezp etmektedir. Özellikle bayanlar eşlerine güzel görünmek için makyaj önerilerine bakarak güzel görünmeye çalışmaktadır.

Balayı Tatili ve Makyaj

Sevdiğinize Güzel Görünmek İçin Makyaja Özen Gösterin

Gece makyajında tüm odak gözlerde olacak bunun için belirgin ve sıcak tonlarda, ışıltılı bir göz farı ile makyaj yapılmalıdır. Eyeliner, göz kalemini ve göz makyajını olmazsa olamazı rimeli sakın unutmayın. Böyle bir makyajla odak noktası gözler olduğu için yoğun bir allık kullanmayın. Elmacık kemiklerinizin üzerine, burnunuzun ucuna ve dudak üzerine aydınlatıcı kullanmayı unutmayın.

Balayı Tatili ve Makyaj

Günümüzde saatlerce dayanan nude tonlarda harika ruhlar var. Gözlerinizi gölgede bırakmayacak bir rujla makyajınızı bitirebilirsiniz. Güzel bir makyaj sonrasında siz de Kıbrıs ya da farklı bölgelerde eşinizle unutulmaz bir tatil planlaması yapabilirsiniz. Konforlu ve güzel konaklama tesisleri ile tatilini en güzel şekilde geçirmek isteyenler yaz turizminde birbirinden güzel tatil bölgelerini tercih ediyor. Siz de detaylı araştırma yaparak Kıbrıs ya da diğer bölgeleri tercih ederek sevdiğiniz ile birlikte güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Balayı Tatili ve Makyaj