Büyük Anadolu Girne Hotel

Kıbrıs’ın başkenti Girne’de bulunan Büyük Anadolu Girne Hotel, havaalanına 35 km ve şehir merkezine 1 km uzaklıkta bulunan,  eşsiz bir manzaraya sahiptir. Hem deniz hem de dağ manzarası ile müşterilerine huzur dolu bir ortam sunmaktadır. Otelden yürüyerek gidebileceğiniz şehir merkezine giderken, yol güzergahında bulunan cafe, restoran ve tarihi mekanları da görebilirsiniz. Açık büfe olarak sunulan sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden faydalanabilir, dilerseniz gazete ve dergilerden güncel haberleri takip edebilirsiniz.

Büyük Anadolu Girne Otel genel bahçe

Otel 24 saat hizmet veren, güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunan personelleri ile sürekli tercih edebileceğiniz bir dinlenme yeri olacaktır. Akşamları düzenlenen çeşitli eğlenceler ile gecenizi renkli kılabilir, sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kıbrıs’ın en iyi havuzunda serinleyebilir aynı zaman da oda hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aynı zaman da sevdiklerinizle bilardo oynamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Büyük Anadolu Girne Hotel ve Sunduğu İmkanlar

Büyük Anadolu Girne Hotel hayatınızın en unutulmaz anı olan mezuniyet balosunu daha renkli ve kalıcı hale getirmek için size özel paketler sunmaktadır. Çok sevdiğiniz birisine unutulmaz bir doğum günü partisi hazırlamak istiyor ancak vakit bulamıyorsanız, bütün hazırlıkları otele bırakabilirsiniz. Muhteşem hazırlanmış salon ve görkemli bir pasta, aynı zaman da sürpriz organizasyondan vakit kaybetmeden yararlanabilirsiniz.

Büyük Anadolu Girne Otel havuz

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirip, unutulmaz anları farklı ve unutulmaz ortamda yaşamak isterseniz, otele başvurmanız ve gerisini uzman ve tecrübeli ekibine bırakmanız yeterli olacaktır. Havuz ve yemyeşil doğa eşliğinde, süslenmiş masa ve sandalyeler ile sevdiklerinize farklı bir gün yaşatabilirsiniz. Otelin sunduğu diğer bir hizmet ise toplantı salonlarıdır. Ses ve gürültüden uzak büyük kapasiteye sahip toplantı salonlarında, görüşmelerinizi rahat bir şekil de gerçekleştirebilirsiniz.

Yöresel Kıbrıs Lezzeti

Hem Akdeniz hem de Türk mutfağının ortak özelliğini barındıran Kıbrıs mutfağının kendine has ve özel lezzetli yemekleri ve mezeleri vardır. Her yemek kendine özgüdür, ancak o yemeğin hazırlanması ve sunumu yöre insanının karakterini ele verir. Kuzey Kıbrıs’ta bulunan Büyük Anadolu Girne Hotel, damak zevki olanların ve lezzete önem verenlerin uğrak yeri ve tatil mekanı olarak görülür.