Oscar Park Hotel

Yavru vatan Kıbrıs son zamanlarda yerli ve yabancı turistlerin en gözde tatil yerlerinden biri olmuştur. İster balayı, ister tatil amaçlı olsun her yaştan insanın ilk tercihi arasında bulunan Kıbrıs’ın tercih edilme sebeplerinin en önemlisi birbirinden kaliteli ve lüks otellere sahip olmasıdır. Bu oteller içerisinde ilk sıralarda kaliteli hizmetleri, güler yüzlü personeli ve sunduğu olanaklarla Oscar Park Hotel gelmektedir. Kuzey Kıbrıs Gazimağusa Yenibogaziçi bölgesinde yer alan Oscar Park Hotel şehir merkezine 5 km, Ercan Havalimanına ise 53 km uzaklıktadır. Çam ağaçları arasında muhteşem bir doğa ile size unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır.

oscar park hotel genel havuz

Oscar Park  Hotel’in Sunduğu Ayrıcalıklar

Oscar Park  Hotel güler yüzlü personeliyle kaliteli ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. Odalar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Sabah kahvaltılarını ücretsiz bir şekilde sunan otel, aynı zamanda öğle ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz mükemmel restoranıyla sizi unutamayacağınız tatlarla tanıştırmaktadır. Kendine ait bir kumsal plajı bulunan otelin aynı zamanda muhteşem bir açık havuzu da bulunmaktadır. Çocukları da unutmayan otel, onların rahatça yüzebilmeleri için yüzme havuzu ve oyun alanları da tasarlamıştır. Siz kumsalda ya da havuzda serinlemenin tadını çıkarırken, eğitmenler eşliğinde çocuklarınız da aynı hazzı ve mutluluğu yaşayacaktır. Ailenizle birlikte günlüklerinize yazacağınız unutulmayacak anılarınızın olacağı bir yer olan bu otel birçok ayrıcalığı ile tercih noktasıdır.

oscar park hotel oda

Oscar Park Hotel Tarihi Bir Otel

Salamis Harabeleri’nin bahçesine kurulan otel size tarihi bir serüvende yaşatacaktır. Antik Kent 19. yüzyılda yapılan kazılarda keşfedilmiştir. Kentte birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Bu tarihi yapıların kalıntılarına ellerinizle dokunarak tarihi hissedeceksiniz. Antik bir kente modern bir yaşam sunan Oscar Park Hotel dün ile bugünü mukayese etmenizi sağlayacaktır.  Bu tür tarihi bölgelere yakınlığı ile insanların tercih noktası olan bu otel kısa süre içerisinde birçok yerin gezilip görülebileceği bir konumdadır. Otelin bulunduğu yer itibari ile birçok tarihi yapıyla iç içedir. Bulunduğunuz yerden dahi birçok tarihi yapıtı görebilirsiniz. Otelin tarihi yapısının yanında doğayı yaşatması misafirlerinin kendilerine bu rahatlığı hissetmesi ise otelin bir diğer ayrıcalığıdır.

Oscar Park Hotel - salamis harabeleri