Oscar Resort Hotel

Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyenler için Oscar Resort Hotel ideal bir seçim olacaktır. Diğer otellere nazaran daha iyi ve daha kaliteli hizmet veren otel büyüklüğü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yerli ve yabancı misafirleri ağırlayan otelde yaz tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle yurt dışı tatillerine fırsat bulamayanlar için iyi bir kaçamak olacaktır. Odalarından Kıbrıs’ın harika doğasını ve denizini izleyebilir ve huzur bulabilirsiniz. Huzur veren ve hayran bırakan mimarisi ve dekoru ile her yaşa hitap etmeyi başarmıştır. Odalarında tüm ihtiyaçlarınıza yönelik eşyalar mevcuttur. Odalarında, buzdolabı, mini bar, sabit telefon, sınırsız internet, giysi dolabı, ütü ve saç kurutma makinesi gibi tüm detaylar düşünülmüştür.

Oscar Resort Hotel

Oscar Resort Hotel Aktiviteleri Nelerdir?

Oscar Resort Hotel, aktiviteleri çok kapsamlı ve geniştir. Özellikle gece dışarıya çıkmayı sevenler için açık hava konserleri, bar ve casinosu hizmet vermektedir. Mas mavi denizi ve plajlarının temizliği de tatilcilerin dikkatini çekmektedir. Hemen hemen her hafta faklı ünlü sanatçılar otel bünyesinde misafirlere hizmet sunmaktadır. Gerek sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını dinleyebilir gerekse amatör şarkıcıları yakından tanıyabilirsiniz. Kıbrıs’ı gezmek ve dolaşmak isteyenler için de oto kiralama ve şoför kiralama hizmetleri mevcuttur. Yine özel günlerinizi otel bünyesinde kutlayabilirsiniz. Burada ister düğün, nişan, doğum günü ve diğer kutlamalarınızı yapabilirsiniz. Üstelik farklı bir organizasyon şirketi ile anlaşmanıza da gerek yoktur.

Oscar Resort Hotel - havuz

Kıbrıs’ta Unutulmaz Tatil Fırsatı

Hayatınızda unutulmaz anlar yaşamak istiyorsanız farklı bir tatil denemeniz önerilir. Sıradan ve bilindik yerlerin aksine Kıbrıs en iyi seçim olacaktır. Burada konaklamak için güvenlik seviyesi yüksek olan Oscar Resort Hotel ideal seçim olacaktır. Bununla beraber eğer bebek ya da çocuklarınız varsa tatil yapmanız kısıtlanabilir, fakat otel bünyesinde çalışan deneyimli ve çocuk eğitimi almış bakıcılara çocuklarınızı teslim edebilirsiniz. Çocuklarınıza yüzme eğitimleri, oyunlar gibi aktiviteler de mevcuttur. Yine yetişkinler için masaj salonları, spa merkezleri de mevcuttur. İş yemekleri ve toplantıları için bu oteli tercih edebilirsiniz. Toplantı odaları ile en verimli şekilde iş toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kıbrıs’ta bir ilk olan dalgalı havuzu ile de oldukça popüler olan otel, eğlenceli bir havuz keyfi de sunmaktadır.